Smoke is the main problem

Egidijus

#UNSMOKE
Gediminas | Anželika

Rūkymas man niekada nepatiko. Deja, prieš 30 metų nerūkyti buvo sunkiau negu rūkyti. Tuo metu rūkė visi, visur ir visada. Rūkė visi filmų herojai (beje, jie teberūko ir dabar) – kaubojai ir indėnai, animacinių filmų vilkai ir zuikiai. Dėstytojai pūtė dūmus studentams į akis per egzaminus, vairuotojai – keleiviams į saloną, lėktuvuose  rūkančiųjų vietų keleiviai – nerūkantiesiems. Apie barus, restoranus ir viešąsias erdves apskritai nėra ko kalbėti.

Laikui bėgant žmonių įpročiai šiek tiek pakito, tolerancija rūkantiesiems sumenko. Bent jau Europoje jie buvo uždaryti į stiklines dėžes, surikiuoti šalia pastatų įėjimų, priversti slėptis kiemuose ir garažuose.

Pažvelgus iš šalies, rūkantieji iš herojų tapo tiesiog vargšais atstumtaisiais.

Žmonės dėl įvairių priežasčių yra sukūrę mitą, kad mesti rūkyti yra sunku. Tai visada siejama su kančia, bloga savijauta, perspektyva priaugti svorio ir t.t. Todėl daugelis, nors ir teigia priešingai, iš tikrųjų net nepabando mesti. Taip pat, kaip ir daug kur gyvenime – lieka su blogais dalykais vietoje gerų vien dėl to, kad nenori nieko keisti.

Aš nebenorėjau nei stoviniuoti lauke, neva trumpam čia stabtelėjęs, ir nuleidęs akis į telefoną stengtis išvengti akių kontakto su praeiviais, nei sėdėti oro uostų rūkomuosiuose. Tad vieną dieną tiesiog nustojau rūkyti – tai padariau taip pat lengvai, kaip kažkada atsisakiau kitų nereikalingų dalykų.

Laisvą laiką, kuris atsirado rūkymo pertraukėlių vietoje, paskyriau bėgimui ir negaliu atsidžiaugti būdamas kartu su tūkstančiais tų, kurie nebijo keistis ir renkasi būti sveiki ir laimingi.

Svarbi kiekviena istorija

Jeigu ir tu turi istoriją, kaip metei rūkyti, pasidalink ja ir pakviesk kitus tapti bendruomenės, kuri skatina pokyčius, dalimi.

Pasidalink savo istorija

Laikas lemiamam metimui

Nori mesti rūkyti arba padėti artimiesiems atsisakyti šio įpročio?
Junkis į bendruomenę, gauk reikalingą informaciją ir imkis pokyčių.

Get involved
Svetainė skirta asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų.
Ar jūs esate vyresnis nei 18 metų?

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, skirtus asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų.