Smoke is the main problem

Mykolas

Metė rūkyti

#UNSMOKE
Mantas

Aplinkinių žmonių spaudimas mesti rūkyti dažnai neturi jokios įtakos arba tik suerzina. Tu privalai įvertinti savo motyvus ir apsispręsti pats. Man stiprų motyvą mesti rūkyti suteikė dukra – jos prašymai atsisakyti cigarečių, jų smarvės, dūmų.

Bandantys mesti rūkyti turėtų nepamiršti, kad viena klaida, vienas kartas, kai palūžti, nenubraukia visų tavo pastangų. Tarkime, pasitaikė prastas vakaras, surūkei cigaretę, tačiau tai – ne pabaiga, niekas neprarasta. Dėl vienos, kitos klaidos tu neturi keisti sprendimo neberūkyti. Kad ir suklydęs, bandyk toliau, nerūkyk, ir tikrai pavyks.

Kadaise devyneriems metams buvau atsisakęs cigarečių, tačiau kartą vėl neišlaikiau ir grįžau prie įprasto pomėgio. Ir rūkiau labai intensyviai – po 2, po 2,5 pakelio per dieną. Vieną rytą pabudęs, kaip įprastai, norėjau sutraukti cigaretę, tačiau jos neradau – nebuvo likę nė vienos cigaretės iš 4 pakelių, kuriuos pirkau praėjusią dieną. Supratau, kad laikas sustoti.

Bandant mesti rūkyti siūlau naudoti įvairias priemones: purškalus, pleistrus, kramtomąją gumą ir kitas. Įsitikinau, kad tai padeda įveikti nikotino poreikį. Pats iš pradžių bandžiau nerūkyti be jokių pagalbinių priemonių. Tačiau visą savaitę buvau kaip nesavas – kamavo pykčio priepuoliai, nervinausi, šaukiau ant visų. Tuomet ėmiau ieškoti būdų, kurie palengvintų mano kančias. Taip išbandžiau ir pleistrus. Jie man iš tiesų padėjo – kelias savaites jaučiausi gerai, o po to atsisakiau ir jų ir išvis nustojau rūkyti.

Atsisakęs cigarečių jaučiu pasididžiavimą ir didesnį pasitikėjimą savimi. Dar labai malonu, kai vaikščiodamas miške pagaliau galiu užuosti įvairiausius kvapus: medžių, samanų, gėlių, ir šiuo džiaugsmu dalytis su dukra.

Svarbi kiekviena istorija

Jeigu ir tu turi istoriją, kaip metei rūkyti, pasidalink ja ir pakviesk kitus tapti bendruomenės, kuri skatina pokyčius, dalimi.

Pasidalink savo istorija

Laikas lemiamam metimui

Nori mesti rūkyti arba padėti artimiesiems atsisakyti šio įpročio?
Junkis į bendruomenę, gauk reikalingą informaciją ir imkis pokyčių.

Get involved
Svetainė skirta asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų.
Ar jūs esate vyresnis nei 18 metų?

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie gaminius, skirtus asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų.